پیام تبریک مدیرکل بازنشستگی استان تهران بمناسبت ایام نورانی و اعیاد بزرگ ماه ذی الحجه

پیام تبریک مدیرکل بازنشستگی استان تهران بمناسبت ایام نورانی و اعیاد بزرگ ماه ذی الحجه
شبر زارعین مدیرکل بازنشستگی استان تهران در پیامی؛فرا رسیدن ماه محبوب ذی الحجه، روز عرفه و اعیاد بزرگ مسلمانان عید سعید قربان و عید سعید غدیر خم را تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ذی الحجه ماه خدا و ازشهور محبوب در نظر ودیدگاه حضرت باری تعالی است و به واسطه وجود روزهای بزرگ وسرنوشت ساز در زندگی مسلمانان ازاهمیت بسزایی برخوردار است.
عرفه، روز نیایش، روز استغفار، روز تجدید عهد بندگی با خداست که درآن دستان گنهکاران به امید بخشایش وعفو ورحمت به آسمان بلند می شود و خوشا به حال آنان که باقلبی سلیم ودلی آکنده از ندامت گذشته و اخلاص به سوی حضرت حق رهنمون شده باشند که دراین صورت اجابتش به حول وقوه الهی قطعی خواهد بود.
عید تسلیم ویقین و روز شادی مؤمنین و مغموم و مأیوس شدن شیطان، عید قربان است که نمادی است از خلوص و ایمان ابراهیم(ع) به ربّ عالمیان و نشانگر آن است که هرکس درمقابل خواسته و هوس های نفسانی خویش، خداوند را یادکند و خود رابرای او خالص گرداند بی شک خلیل اوست.
چه زیباست دل از خواهش و تمنّیات عالم مادی بریدن و بر مائده آسمانی دوست میهمان شدن و تا اوج قله ی انسانیت پروازکردن و درمقابل حضرت حق سرخم کردن و بر قادرمتعال توکل کردن.
هجدهم ذی الحجه نیز روز اتمام نعمت است. هدیه ی بزرگ پروردگار به همه ملل  جهانیان که جمع فراوانی قدر ومنزلت آن را درک نکردند. بحمدالله ملت مسلمان ایران قرن هاست بر سفره غدیر وغدیریان میهمان است و تمسّک وتوسّل به اهل بیت عصمت وطهارت (علیهم السلام) را رها نکرده اند. تمسّک به علی(ع) و اولادش که عامل سربلندی، عزّت وسعادت در دنیا وآخرت است و همه امور ما را تضمین می کند. دنیا را با سلوک ومشی علوی می توان به بهشت تبدیل کرد و درعالم عقبی نیز با امیرالمؤمنین علی(ع) بودن کفاره گناهان ماست و شفاعتشان چون آبی بر آتش خطاها و گناهان خواهدبود.
غدیر همچون چشمه جوشان منبع فیض وبرکات الهی برای همه پیروان اهل بیت(ع) می باشد وچون آبی خروشان قرن هاست که زلال وشفاف وجود جهانیان را عطرآگین کرده است.
اینجانب ضمن تبریک وشادباش به مناسبت اعیادبزرگ ماه ذی الحجه ، این ایام نورانی را محضر مبارک قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم(عج) ،نائب برحقش ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) و جامعه بزرگ ومعزز بازنشستگان استان تهران و همچنین  همکاران محترم اداره کل استان تهران تبریک وتهنیت عرض نموده ،استمرار حکومت حقّه و علوی نظام مقدس جمهوری اسلامی را تحت توجهات امام عصر(عج) و نایب برحقش از خداوند منان خواستارم.

مدیر کل بازنشستگی استان تهران

 

 

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷
اداره کل بازنشستگی استان تهران |
تعداد بازدید : ۱۵
کد خبر : ۱۰,۹۶۴

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید