31 استان کشور میزبان برنامه های هفته خانواده و تکریم بازنشستگان

31 استان کشور میزبان برنامه های هفته خانواده و تکریم بازنشستگان
با فرارسیدن 25 ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان، به همت مدیریت های استانی صندوق بازنشستگی کشوری، 31 استان کشور میزبان برنامه های بزرگداشت این ایام بودند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، هر ساله 25 ذی الحجه در تقویم رسمی ایران اسلامی به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان نام گذاری شده که امسال نیز این روز مصادف با 5 شهریورماه 98 در استان های کشور با برگزاری آیین های مختلف و برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی گرامی داشته می شود.

مدیریت های استانی صندوق بازنشستگی کشوری در همه مراکز استانی هر ساله با همکاری کانون های بازنشستگی و بازنشستگان نمونه و فعال آن استان و همچنین تعامل دستگاه های اجرایی، برنامه های متنوعی چون پیاده روی خانوادگی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، جشنواره های فرهنگی و اجتماعی، تقدیر از بازنشستگان نمونه و برگزیده، گفتگوی مدیران و بازنشستگان با اصحاب رسانه در استان ها، برگزاری نمایشگاه های هنری و آثار بازنشستگان و ... به استقبال از این روز ملی می روند.

گفتنی است، برگزاری مراسم های مختلف در استان های کشور و قدردانی و تکریم از بازنشستگان در هر شرایطی به ایجاد حس خودباوری، نشاط و امید اجتماعی، تقویت روحیه و ایجاد انگیزه برای توسعه فعالیت های فرهنگی اجتماعی و نیز افزایش انگیزه و ترغیب بازنشستگان به ایجاد خلاقیت، کارآفرینی و حضور موثر در جامعه کمک می کند.

۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۱۱
صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۶
کد خبر : ۱۱,۱۳۲

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید