دیدار مدیرکل صندوق بازنشستگی استان تهران با رئیس و کارکنان اداره درآمد و هزینه استان

دیدار مدیرکل صندوق بازنشستگی استان تهران با رئیس و کارکنان اداره درآمد و هزینه استان
مدیر کل صندوق بازنشستگی استان تهران، در روز یکشنبه تاریخ98/07/21 با رئیس و کارکنان اداره درآمد و هزینه استان دیداری صمیمی داشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استان تهران، شبر زارعین، مدیر کل صندوق بازنشستگی استان تهران در روز یکشنبه به تاریخ 98/07/21 با رئیس و کارکنان اداره درآمد و هزینه دیدار و طی نشستی صمیمی، از نزدیک در جریان مشکلات، نقطه نظرات و پیشنهادات آنان قرار گرفت.

زارعین در این نشست که قائدی معاون درآمد و هزینه استان تهران نیز حضور داشت با تاکید بر رضایت مندی مخاطبان و اولویت قرار دادن ارائه خدمات مطلوب در کمترین زمان به بازنشستگان معزز افزود:

اداره درآمد و هزینه بعنوان یکی از مهمترین بخش های اداره کل وظیفه نظارت بر دریافت کسور بازنشستگی از دستگاههای اجرایی مشترک صندوق، تکمیل و عملیاتی نمودن سیستم شاغلین، استرداد و انتقال کسور بازنشستگی یا حق بیمه امور مربوط به خویش فرمایان و بیمه عمر و حوادث کارکنان شاغل و بازنشسته دستگاههای مشترک را بر عهده دارد که بی شک زحمات تک تک شما عزیزان در این مسیر از نظر پروردگار پوشیده نخواهد بود.

در پایان همکاران اداره درآمد و هزینه با قدردانی از تدارک این نشست مشکلات و پیشنهادات خود را مطرح نموده و در این خصوص بررسی، تبادل نظر و راهنمایی لازم توسط مدیرکل استان تهران صورت گرفت. 

۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۷
روابط عمومی اداره کل استان تهران |
تعداد بازدید : ۲۵۸
کد خبر : ۱۱,۴۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید