انتخاب رئیس و اعضای شورای اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی

انتخاب رئیس و اعضای شورای اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی
یواخیم بروئر در 18 اکتبر 2019 مصادف با 26 مهرماه 1398 دومین بار برای یک دوره سه ساله به عنوان رییس اتحادیه بین المللی تأمین اجتماعی (ISSA) انتخاب شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، براساس اعلام اتحادیه بین المللی تأمین اجتماعی (ISSA)، بلندهمتی دکتر بروئر منجر به تقویت موقعیت بین المللی و افزایش اعضای ایسا در طول این سال ها شده است. شورای این اتحادیه در 38مین جلسه خود در بروکسل بلژیک، بروئر را مجدداً به عنوان رییس ایسا انتخاب کردند. این نشست پس از نشست انجمن تأمین اجتماعی جهانی برگزار شد.
بروئر متخصص برجسته ای درحوزه تأمین‏ اجتماعی و بیمه‏ های اجتماعی است و در سال‏ های 2002 تا 2019 به عنوان مدیرکل بیمه حوادث اجتماعی آلمان خدمت کرده است.
بروئر پس از انتخاب مجدد به عنوان رئیس اتحادیه ایسا تاکید کرد: من از حمایت فراوان اعضای اتحادیه بین المللی تأمین اجتماعی نسبت به خود، تشکر می کنم و آرزوی من در دوره جدید، ایجاد و تقویت بیشتر ارتباطات اتحادیه است. ما باید اعضای جدید از کشورهای جدید را در اهداف خود قرار دهیم و می خواهیم یک صدای پیشتاز برای تأمین اجتماعی در سطح بین المللی باشیم.
در ادامه نشست نیز اعضای دفتر ایسا از جمله میلکا مونگوندا، مدیر اجرایی کمیسیون تأمین اجتماعی نامیبیا مجدداً به عنوان معاون ریس ایسا انتخاب شد. نیکولای کوزلوف از صندوق بازنشستگی فدراسیون روسیه مجدداً به عنوان خزانه دار ایسا، ژان مارک واندنبرگ مدیرکل صندوق مزایای کمکی بیکاری بلژیک به عنوان حسابرس کمیسیون کنترل و رییس این کمیسیون، پاتریشیا کویزان گبانی از موسسه بیمه اجتماعی- صندوق بیمه اجتماعی ملی ساحل عاج مجدداً به عنوان حسابرس کمیسیون کنترل، پاول جاروسژک از موسسه بیمه تأمین اجتماعی لهستان مجدداً به عنوان حسابرس کمیسیون کنترل و در نهایت فابیان پیلزکر از بیمه بازنشستگی فدرال آلمان به عنوان معاون حسابرس کمیسیون کنترل به عنوان اعضای شورای ایسا انتخاب شدند.
گفتنی است، در حال حاضر، بیش از 320 سازمان در بیش از 150 کشور جهان عضو ایسا هستند.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۱۰
صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۱۴۱
کد خبر : ۱۱,۵۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید