جهش تولید، فروش و سود صنایع شیر ایران در ۳ماهه ۹۹

جهش تولید، فروش و سود صنایع شیر ایران در ۳ماهه ۹۹
بررسی عملکرد سه ماهه هلدینگ صنایع شیر ایران (از شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری) نشان از رشد دسته‌جمعی شاخص‌ها دارد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، بررسی عملکرد سه‌ ماهه فعالیت شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران در نشست مدیران ارشد این شرکت نشان داد سال ۹۹ با رویکرد تازه صندوق بازنشستگی تفاوتی معنادار با گذشته پیدا کرده است.
مدیرعامل صنایع شیر ایران با بیان تمایزهای اخیر توضیح داد: عملکرد سه ماهه اول سال ۹۹ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در حوزه‌های دریافت روزانه شیر خام رشد ۲۴درصدی و در بخش فروش مقداری ۱۱ درصد بهبود داشته است.
عبدالله قدوسی در خصوص دیگر شاخص‌ها هم گفت: روند صادراتی شرکت با وجود شرایط خاص اپیدمی کرونا و تحریم‌‌های ظالمانه نیز صعودی بود و صادرات مقداری در این دوره ۳۵ درصد و سود تجمیعی نیز ۱۰۷ درصد رشد داشته است.
مدیر عامل صنایع شیر ایران افزود: در مجموع، روند صعودی شاخص‌ها در چهارماهه اول سال جاری در حوزه‌های دریافت شیر خام ۲۴ درصد، فروش مقداری ۱۱ درصد، صادرات مقداری ۴۳ درصد و سود تجمیعی ۱۱۹ درصد رشد داشته است.
قدوسی به برنامه‌ریزی صورت گرفته و کار گروهی اشاره و تاکید داشت: یکسان سازی فرمول محصولات در حوزه فروش داخل و صادرات در کنار توسعه فروش برنامه‌هایی است که با تولید محصولات جدید بر اساس نیاز بازار و کاهش قیمت شده در دستور کار شرکت‌‌های گروه قرار دارد.
مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران با اشاره به ضرورت تمرکز بر اجرای منشورهای دهگانه ابلاغی تصریح کرد: این اهداف حاصل تجربیات خبرگان صنایع شیر ایران در حوزه‌های مختلف است که اکنون بعنوان نقشه راه پیش روی ماست که با در نظر گرفتن سلیقه‌های متفاوت تلاش دارد تا بهره‌گیری از ظرفیتهای منابع انسانی را اولویت صنایع شیر ایران در حوزه منابع انسانی بداند.
گفتنی است در این نشست بر اساس ارزیابی شاخص‌ها در گروه شرکت‌های تولیدی، شرکت‌های پگاه اصفهان، لرستان، گلپایگان، زنجان و گلستان و در حوزه توزیع بازار گستر پگاه مناطق چهار، پنج و یک و در گروه شرکت‌های کشت و صنعت و دامپروی شرکت‌های همدان، فارس، سلماس حائز رتبه شدند.
شایان ذکر است که نشست فصلی شرکت‌های پگاه با حضور مدیران ارشد صنایع شیر ایران و مدیران عامل شرکت‌‌های تابعه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۴۴
صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۱۲۳
کد خبر : ۱۲,۹۶۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید